O firmie

Chęć zmiany była bodźcem do uczynienia Eurreco nowym graczem na rynku usług logistycznych. Synergia ich szerokiej wiedzy o różnorodnych rynkach i ich konkretnie zdefiniowane potrzeby pozwoliły stworzyć firmę w jej obecnym kształcie. Eurreco to wiarygodny partner dla Twojego biznesu, to usługi logistyczne szeroko dostępne oraz o niezmiennie wysokiej jakości. Myślenie kategoriami naszych klientów sprawia, że niepostrzeżenie stajemy się integralną częścią Waszego biznesu oraz wzmacniamy Waszą pozycję na rynku.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku przewozów w temperaturze kontrolowanej pozwala nam na pełne zrozumienie Waszego biznesu, jego specyfiki i potrzeb logistycznych.

Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach jakościowych. Bezpieczeństwo Waszego ładunku na całej trasie przewozu jest gwarantowane przez pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz cargo.

Nasz team

Naszym kluczem do sukcesu i gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług są przede wszystkim nasi pracownicy. Ich kompetencje, zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie przekładają się na trwałą, satysfakcjonującą obie strony, współpracę z naszymi klientami i partnerami. Nasze biznesowe relacje tworzymy z dużą dozą osobistego zaangażowania.

Nasze doświadczenie

Transport samochodowy
Transport kolejowy
Transport multimodalny

Nie jesteś pewien czy nasza oferta spełni Twoje oczekiwania?